تبلیغات
جادوی انتظار - بصیرت و دشمن‌شناسی لازمه جنگ اطلاعاتی با دشمن است

فرمانده کل ارتش گفت: بصیرت و دشمن شناسی موجب می‌شود در مقابل هر توطئه‌ای از جانب دشمن پیروز شویم.

بصیرت و دشمن‌شناسی لازمه جنگ اطلاعاتی با دشمن است امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مراسم تجلیل از مدافعان حرم که امروز شنبه 1 اردیبهشت ماه در مجتمع 5 آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به حفظ و دفاع از آرمان‌های انقلاب اظهار کرد:‌ دشمن در مقابله با انقلاب ضربه بیشتری خواهد خورد و این منطقی عادی است که در همه جا جاری می‌باشد.

وی تصریح کرد: تکلیفی که حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر گردن نیروهای مسلح گذاشته‌اند، هم افزایی و همدلی هرچه بیشتر در مأموریت‌ها است و این فلسفه وحدت و همدلی است.

موسوی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه برخی به دنبال ایجاد تفرقه بین نیروهای ارتش و سپاه پاسداران هستند، اظهار کرد: این افراد موفق نشده و خود را خسته می‌کنند.

فرمانده کل ارتش در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه دشمن در جنگ پیچیده اطلاعاتی با جمهوری اسلامی است و رمز موفقیت در این جنگ چه می‌باشد، اظهار کرد: در ابتدا لازمه این امر بصیرت است و ما باید دشمن شناسی خود را تقویت کنیم و زمانی که دوستان خود را خوب شناخته و مسیر را گم نکنیم و بر روی اصول پایبند باشیم در مقابل هر توطئه‌ای موفق می‌شویم.
طبقه بندی: ارتش ج.ا.ایران، سیاسی،
برچسب ها: بصیرت، دشمن‌شناسی، جنگ اطلاعاتی، دشمن، جادوی انتظار،

تاریخ : دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | ساعت 14 و 18 دقیقه و 55 ثانیه | نویسنده : منتظر پیروز | نظرات