تبلیغات
جادوی انتظار - مهمترین اولویت من ارتقای توان رزمی پدافند هوایی است

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: قول می‌دهم با توجه به اعتمادی که فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده ارتش به من داشتند؛ تا پای جان در جهت اجرای اوامر بکوشم.

مهمترین اولویت من ارتقای توان رزمی پدافند هوایی است امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرماندهی این نیرو و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرماندهی معظم کل قوا در حکم ابلاغی خود محورها و اولویت‌های قرارگاه پدافند هوایی را تعیین فرمودند.

صباحی‌فرد ادامه داد: من تمام تلاش خود و کارکنان پدافند هوایی را بکار خواهم بست تا منویات فرماندهی معظم کل قوا به طور کامل اجرایی شود؛ من اینجا قول می‌دهم با توجه به اعتمادی که فرماندهی معظم کل قوا و فرمانده ارتش به من داشتند که وظیفه پدافندی مرا چند برابر کرد، تا پای جان در جهت اجرای این اوامر بکوشم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش افزود: من مطمئن هستم با وجود سختی کار، اما تمامی دستورات قابل اجراست و این کار بزرگ را انجام خواهیم داد.

وی درباره مهمترین محورهای مورد توجه در پدافند هوایی خاطرنشان کرد: مهمترین موضوع بحث ارتقای توان رزمی قرارگاه پدافند هوایی است؛ این کار چند سالی است که آغاز شده و ما باید آن را بهتر کنیم.
طبقه بندی: ارتش ج.ا.ایران، نظامی،
برچسب ها: اولویت، ارتقای، توان رزمی، پدافند هوایی، ارتش، جادوی انتظار،

تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397 | ساعت 14 و 55 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : منتظر پیروز | نظرات