تبلیغات
جادوی انتظار - امیر سرتیپ صباحی‌فرد از منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور بازدید کرد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از منطقه پدافندی شمال شرق کشور بازدید کرد.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد از منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور بازدید کردامیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه 4 تیرماه  طی بازدید از منطقه پدافند هوایی شمال شرق با حضور در بخش های مختلف این منطقه پدافند هوایی، عملکرد و میزان آمادگی کارکنان و تجهیزات منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور را ارزیابی و از توان رزمی و عملیاتی این یکان ابراز رضایت کرد.

صباحی فرد در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: حفاظت از مرزهای هوایی کشور وظیفه ای است که همه یگان ها و گروه های پدافند هوایی در سطح کشور مشغول به انجام آن هستند و تمامی مناطق پدافندی به صورت مداوم و بدون تعطیلی، آسمان کشور را رصد می کنند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) تصریح کرد: دو مولفه نیروی انسانی آموزش دیده و تجهیزات بومی باعث شده تا پدافند هوایی بتواند مأموریت خود را به شکل مناسبی انجام دهد.

وی در پایان یکی از وظایف اصلی مجموعه فرماندهی پدافند را توجه به نیروی انسانی دانست و افزود: کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران با ایثار و فداکاری از حریم هوایی کشور حفاظت می کنند.

گفتنی است امیر سرتیپ صباحی فرد در این سفر با حضور در منزل خانواده های پاسدار شهید حسین بهمدی و شهید رمضان علی نوشاد با خانواده های این شهیدان دیدار کرد.
طبقه بندی: ارتش ج.ا.ایران، نظامی،
برچسب ها: امیر، سرتیپ، صباحی‌فرد، منطقه، پدافند هوایی، ارتش، جادوی انتظار،

تاریخ : سه شنبه 5 تیر 1397 | ساعت 09 و 14 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : منتظر پیروز | نظرات