تبلیغات
جادوی انتظار - اگر ویدئو چک نبود سرنوشت یک هشتم جام جهانی چه می شد؟

پس از پایان مرحله گروهی مشخص شد که اگر در این دوره از تکنولوژی ویدئوچک استفاده نمی شد چه تغییراتی در سرنوشت تیم ها به وجود می آمد.

اگر ویدئوچک نبود برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی چگونه می شد؟+عکس سیستم کمک داور ویدیویی(VAR) در جام جهانی 2018 روسیه برای نخستین بار به کار گرفته شد تا اشتباهات داوری در رقابت های امسال کاهش پیدا کند و سرنوشت تیم ها با این اشتباهات تغییر نکند.

اکنون پس از پایان مرحله گروهی مشخص شده است که اگر در این دوره از این تکنولوژی استفاده نمی شد چه تغییراتی در سرنوشت تیم ها به وجود می آمد.

جدول های زیر به خوبی تاثیر استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی(VAR) را نشان می دهد. جدول اول برنامه فعلی مرحله یک هشتم نهایی است و در جدول دوم تغییر سرنوشت تیم ها در صورت استفاده نکردن از ویدئوچک مشخص شده است.

ویدئوچک در 6 بازی از 48 بازی مرحله گروهی جام جهانی استفاده شد و بر نتیجه نهایی این بازی ها تاثیرگذار بود. در گروه B، کمک داور ویدئویی باعث شد تا اسپانیا به عنوان تیم اول گروه صعود کند و پرتغال دوم شود.

همچنین در گروه C سرنوشت تیم‌های فرانسه و دانمارک تغییر می کرد و دانمارک به عنوان تیم صدرنشین و فرانسه به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم می شد.

 در گروه F‌ نیز بدون استفاده از کمک داور ویدیویی جایگاه تیم های سوئد و مکزیک جا به جا می شد و سوئدی ها که به لطف پنالتی که داور با استفاده از ویدئوچک اعلام کرد مقابل کره جنوبی پیروز و صدرنشین شدند و باید صدر جدول را به مکزیک تحویل می دادند.

اگر ویدئوچک نبود برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی چگونه می شد؟+عکس

اگر ویدئوچک نبود برنامه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی چگونه می شد؟+عکس
طبقه بندی: ورزشی، اجتماعی،
برچسب ها: ویدئو چک، VAR، سرنوشت، یک هشتم، جام جهانی، 2018، جادوی انتظار،

تاریخ : یکشنبه 10 تیر 1397 | ساعت 08 و 37 دقیقه و 08 ثانیه | نویسنده : منتظر پیروز | نظرات